В рамках проведення благодійних концертів «З Україною в серці!» В селі Лазарівка 14.07.2023 року було проведено благодійний концерт з метою адресного збору коштів та фінансової підтримки учасників бойових дій які проживають в Лазарівському старостинському окрузі. Це вже четвертий благодійний концерт, який був  організований  відділом культури, туризму та засобів масової інформації Брусилівської селищної ради спільно з селищним Будинком культури за участю працівників культури  та  аматорів народного мистецтва Брусилівської селищної ради.

В концерті прийняли участь народний вокальний ансамбль «Чарівниця» Брусилівського селищного Будинку культури, новостворений колектив під керівництвом Валентина Коваля, поетеса  Лариса Філоненко, солісти Олександр Бондар, Ольга Скуратівська та аматори Лазарівського сільського клубу (керівник Ніна Чернявська).  Під час концерту було зібрано 21000 грн та були перераховані хлопцям Лазарівського округу.

Валентин КОВАЛЬ, директор Брусилівського СБК