Шановні мешканці громади, керівники установ, підприємств та комунальних організацій! Звертаємось до Вас із проханням активно взяти участь в проведенні  санітарної очистки територій та благоустрою населених пунктів Брусилівської  селищної територіальної  громади. Провести заходи з упорядкування та прибирання прилеглих територій, присадибних ділянок, розчистці дерев.

НАБІР У “ГВАРДІЮ НАСТУПУ” ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ДОЛУЧАЙТЕСЯ ЗАДЛЯ СПІЛЬНОЇ ПЕРЕМОГИ НАД ВОРОГОМ!

В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього наступу та звільненні територій від ворога.

Благочинність, яка підтримується роками

Людина починається з добра і добром освячується. В усі віки людство сповідувало саме ці принципи. Світ тримається на небайдужих, чуйних людях завжди готових допомогти і надати підтримку. Покришівський заклад дошкільної освіти "Золотий ключик" має саме такого мецената та благодійника, директора ФГ "Сорока Ф.Ф." в особі Андрія Феодосійовича Сороки, який ніколи не залишається осторонь проблем закладу і завжди нам допомагає. Цього разу було закуплено для сховища дуже необхідний лінолеум. Дякуємо від щирого серця за розуміння, за доброчесність, чуйність, щирість і підтримку. Приємно знати, що такі люди є завжди поруч. Бажаємо процвітання, добра, благополуччя і миру.

У Житомирі відкрита виставка рушників майстринь Брусилівщини

3 квітня у приміщені Житомирської ОВА відкрито виставку рушників майстринь Брусилівщини XX ст. – початку XXI ст. «Душі народної скарбниця». На виставці представлено понад 60 рушників різних видів: триступеневі рушники, в яких збережена давня традиція рушникарства, весільні, текстові, з геометричними узорами, «букети», авторські роботи та інші.