3 квітня у приміщені Житомирської ОВА відкрито виставку рушників майстринь Брусилівщини XX ст. – початку XXI ст. «Душі народної скарбниця». На виставці представлено понад 60 рушників різних видів: триступеневі рушники, в яких збережена давня традиція рушникарства, весільні, текстові, з геометричними узорами, «букети», авторські роботи та інші.

Ідея представлення робіт рукодільниць Брусилівщини належить селищному голові Володимиру Габенцю.

Після представлення в Житомирській ОВА виставка буде офіційно відкрита і запрацює в Житомирському обласному краєзнавчому музеї, де жителі Житомира та гості міста матимуть змогу ознайомитися з вишитими шедеврами з нашої громади.

Щира вдячність жінкам, які вишивали рушники, працівникам культури, які підготували виставку,  також дякуємо управлінню культури та туризму Житомирської ОВА, Житомирському обласному Центру народної творчості, Житомирському коледжу культури та мистецтв ім. Івана Огієнка. Особлива подяка завідувачці відділу етнографії Житомирського обласного краєзнавчого музею Валентині Невеській.