Власники земельних паїв з 1 січня 2023 року мають сплачувати мінімальне податкове зобов’язання за кожен гектар сільськогосподарської землі

Мінімальне податкове зобов’язання (МПЗ) на землю – мінімум податків, який має сплатити агровиробник до бюджету з одного гектару землі. Воно являє собою різницю між загальною сумою сплачених визначених податків та 4% нормативно-грошової оцінки землі (з 2024 року – 5% НГО). За поточний рік розрахунок сплата МПЗ відбудеться у 2023 році після здачі усіх річних декларацій та вирахування відповідної різниці.

«ЖОДЕН З УКРАЇНСЬКИХ ПОЛІТИКІВ НЕ МАЛИ І НЕ МАЮТЬ КОНТРОЛЮ ЩОДО ПОЗИЦІЇ ТА РІШЕНЬ ЦЕРКВИ», — МИТРОПОЛИТ ЕПІФАНІЙ

Увечері Чистого четверга, який має дуже важливе значення для кожного християнина, предстоятель Православної Церкви України звернувся до вірних. Блаженніший Епіфаній пояснив це тим, що історичне значення нинішніх подій для звільнення українського православ’я від ярма «руського міра» спонукає його зробити це саме цього дня.

І ЕТАП ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

13 квітня 2023 року пройшов І етап відкритого чемпіонату Брусилівської  ДЮСШ зі спортивного орієнтування серед вихованців ДЮСШ та учнів  закладів загальної середньої освіти Брусилівської селищної ради.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ПОНАД 5,1 МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ СПЛАЧЕНО ПЛАТНИКАМИ ПОДАТКІВ ЖИТОМИРЩИНИ

Протягом останніх трьох місяців, до державного та місцевого бюджетів надійшло більш ніж 5,1 мільярда гривень від платників податків Житомирщини. Порівняно з минулорічною сплатою, надходження збільшились у 1,5 рази. Про це повідомляє Головне управління ДПС у Житомирській області.

Грант для ветеранів та членів їхніх сімей

Уряд розширює програму єРобота та запускає нові грантові програми для ветеранів.