Фото без опису                                                                                       Уряд розширює програму єРобота та запускає нові грантові програми для ветеранів.

     Відтепер учасники та учасниці бойових дій, а також їхні дружини або чоловіки можуть подати заяву та отримати фінансування від держави на старт чи розвиток власної справи. Так, вони зможуть запустити або масштабувати свій бізнес, створити нові робочі місця для населення, інтегруватися в мирне життя й отримувати прибуток.

     За грантові кошти можна оплатити оренду, придбати сировину, обладнання, необхідні матеріали чи ліцензійне програмне забезпечення або замовити рекламу.

    

      Учасники бойових дій або їхні партнери можуть подати заяву про отримання одного з грантів: 

  • 250 тис. грн — подати заяву можуть лише ветерани;
  • 500 тис. грн — податися може чоловік або дружина учасника чи учасниці бойових дій;
  • 1 млн. грн — подати заяву може ветеран, який є фізичною особою-підприємцем (ФОП) не менш ніж 3 роки.

        При отриманні грантів на суму 500 тис. грн та 1 млн грн програма «єРобота» покриває 70% від вартості проєкту, а решту 30% — сам отримувач. Також обов’язковою умовою є створення від 1 до 4 робочих  місць залежно від суми запиту.

        Рішення про надання гранту ухвалює Державний центр зайнятості після отриманої інформації від банку, перевірки репутації та відомостей у заяві, а також результатів співбесіди з отримувачем, проведеної регіональним центром  зайнятості.  Також одержувачі грантів зможуть пройти безоплатне навчання для підприємців та отримати консультації в регіональних центрах зайнятості. 

     Подати заяву на участь у програмі можна на порталі Дія.  Для цього необхідно заповнити заяву і завантажити бізнес-план.

     Нагадаємо: минулого літа Уряд запустив грантову програму для малого та середнього бізнесу  єРобота.  Це можливість отримати до 8 млн грн на запуск чи розвиток власної справи.  єРобота дозволяє податися на гранти за чотирма напрямами: «Своя справа», «Новий рівень», «Свій сад» та «Своя теплиця». У розробці ще дві програми: «IT-стартап» та «Старт в IT».

 Для більш детального ознайомлення з програмами та отримання зацікавленої інформації можна за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/mikrogranty