Кілька кроків для початку власної справи

У 2022-23 роках тисячі українців вже взяли участь в Урядовій грантовій програмі підтримки для малого та середнього бізнесу — єРобота, отримавши від держави кошти на реалізацію власних бізнес-ідей. Цьогоріч українці, які хочуть отримати гранти для започаткування або розвитку бізнесу, можуть продовжувати подавати заявки на участь у грантових програмах «Своя справа», «Новий рівень», «Свій сад» та «Своя теплиця» через портал Дія.

Зустріч працівників відділу соціального захисту населення Брусилівської селищної ради

29.03.2023 року відбулася зустріч працівників відділу соціального захисту населення Брусилівської селищної ради з фахівцями із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради на якій обговорювалися питання соціальних виплат з місцевого бюджету та компенсації власникам житлових приміщень витрат, пов’язаних із тимчасовим розміщенням ВПО.

Вшанували пам’ять Івана Огієнка

29 березня 2023 року – 51 річниця від дня пам’яті Івана Огієнка, відомого українського церковного і громадського діяча, історика церкви, науковця митрополита Іларіона.

Відбулося засідання Координаційної ради

28.03.2022 року відбулося засідання Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми на території Брусилівської селищної територіальної громади на якій відбулося обговорення питання Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

Стан  захворюваності  ГРВІ  станом  на   27.03.2023р.

Протягом  останнього  тижня   на території  Брусилівської  громади   на  гострі  респіраторні  вірусні  інфекції   захворіло  74  осиби,  що  на  20%  хворих  більше,  ніж   за  попередній  тиждень.

СПОРТИВНО-МАСОВИЙ ЗАХІД COOL GAMES

24 березня 2023 року на базі Брусилівського ліцею імені Г.О. Готовчиця було проведено спортивно-масовий захід Cool Games для учнів закладів загальної середньої освіти.