Профілактична  робота  в громаді

Спеціалісти   Брусилівського  відділення    ДУ «ЖОЦКПХ  МОЗУ»  спільно  з фахівцями  «ЦПМСД»   в рамках  проєкту  «Розбудова  стійкої  системи громадського здоров`я »  здійснили  візит  до АЗПСМ  с. Долинівка,  з метою  підвищення рівнів  охоплення  профілактичними  щепленнями  проти  вакцинокерованих   інфекцій  серед  населення   та профілактики  інфекційних  захворювань.     При  цьому   відвідувачам   надані  консультації,  щодо  профілактичних щеплень  та попередження  інфекційних  захворювань.  Роздані  буклети  про вакцинацію від COVID – 19  та календарі  профілактичних  щеплень.  Бажаючих  прищепили  від   COVID – 19.     Лікарем  Водотийської   АЗПСМ   проведено амбулаторний  прийом населення  з інструментальними  методами досліджень (ЕКГ, визначення рівнів  цукру в крові),  надано  необхідні  консультації,  щодо  промоції  вакцинації та збереження  здоров`я.    Такі  навчально  -  роз’яснювальні заходи  проведені  також у  Дивині,   Соловіївці,    Нових  Озерянах   та будуть  продовжуватись  в інших  населених  пунктах  громади.

СІМЕЙНА ЛІКАРКА З РОМАНОВА ПІШЛА СЛУЖИТИ У “ГВАРДІЮ НАСТУПУ” І ЗАПИСАЛАСЯ ДО ШТУРМОВОЇ БРИГАДИ “ЛЮТЬ”

29-річна сімейна лікарка з Романова Дар’я Волощук пройшла відбір та була зарахована до штурмової бригади “Лють” – нового воєнізованого підрозділу Нацполіції України, що входить до однієї з восьми бригад “Гвардії наступу”. Про це повідомляє телеканал “Суспільне Житомир”.

Вебінар на тему «Окремі аспекти отримання благодійної (гуманітарної) допомоги

14 лютого 2023 року відбувся вебінар на тему «Окремі аспекти отримання благодійної (гуманітарної) допомоги, грантів (бухгалтерські аспекти)» у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Особлива увага приділялась інформуванню отримувачів (населення громади) щодо відповідальності за нецільове використання гуманітарної допомоги.

Епідемічна  ситуація  по захворюваності  на ГРВІ та  коронаровірусної   хвороби  по  Брусилівській   ОТГ   станом на 25. 02. 2023р.

Протягом  останнього  тижня  на  території  Брусилівської  селищної ради  зареєстровано  46  випадків  гострих  респіраторних  вірусних  інфекцій, що  знаходяться   на рівні  попереднього тижня.

НАБІР ДО “ГВАРДІЇ НАСТУПУ” ТРИВАЄ! ДОЛУЧАЙТЕСЯ ЗАДЛЯ СПІЛЬНОЇ ПЕРЕМОГИ НАД ВОРОГОМ!

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності.

БЕЗКОШТОВНІ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради у рамках співпраці з Благодійним Фондом «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» інформує внутрішньо переміщених осіб щодо отримання безкоштовних юридичних консультацій.

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

У грудні минулого (2022) року Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (далі – Мінреінтеграції) був затверджений новий Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією. На його основі, зокрема, внутрішньо переміщеним особам здійснюються виплати.

ЩО  ТРЕБА  ЗНАТИ  ПРО  ЕНЦЕФАЛІТ?

22 лютого відзначається Всесвітній день енцефаліту (World Encephalitis Day).  Започатковано його у 2013 році, основною метою є  привернення  уваги до проблем пацієнтів, які хворіють на енцефаліт.