Арт-виставка мистецької школи

В актовій залі Брусилівської мистецької школи з 26 грудня по 29 грудня учні класу «Образотворче мистецтво» презентували свої художні витвори мистецтв в різних техніках. В експозиції було представлено понад 50 –ти неймовірно щирих, творчих робіт з рисунку та живопису на різноманітну тематику, виконані графічними матеріалами, гуашевими, акварельними та акриловими фарбами. Кожна робота репрезентована на виставці неповторна за своїм задумом, композиційним вирішенням, колористичною гамою.

Різдвяне свято з подарунками

2 січня спецавтомобілем служби з перевезення КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради 10 дітей з Брусилівської селищної територіальної громади були доставлені до м.Макарів, де  мали змогу бути присутнім на різдвяному святі. Його організували та провели для дітей «ЛюбовНеМаєкордонів» ГО «Салим». Діти взяти участь у різноманітних квестах та  цікавих іграх, подивились чудову лялькову виставу «Різдвяна подорож», отримали новорічні подарунки.

Зимові візерунки

Справжнє свято мистецтв, музики та гармонії відбулось напередодні Новорічних та Різдвяних свят в Брусилівській мистецькій школі. У концертній програмі учні та викладачі школи демонстрували свою виконавську майстерність. Для когось із учнів-це був перший серйозний виступ, а для когось-ще одна сходинка до вершин виконавської майстерності. Найбільше хвилювались батьки учнів , адже незважаючи на складну ситуацію, в якій знаходиться наша країна, учні мистецької школи здобувають нових мистецьких вершин. На концерті викладачі та юні виконавці надали виступу незабутню, зимову, казкову, чарівну атмосферу. Всі були вражені майстерною грою учнів , а також залишились в захваті від виступу хореографічного колективу «Мрійчики», які своїм неперевершеним виступом підтримали переможний дух і ще раз довели , що наша нація нездоланна і ПЕРЕМОГА за нами!