2 січня спецавтомобілем служби з перевезення КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради 10 дітей з Брусилівської селищної територіальної громади були доставлені до м.Макарів, де  мали змогу бути присутнім на різдвяному святі. Його організували та провели для дітей «ЛюбовНеМаєкордонів» ГО «Салим». Діти взяти участь у різноманітних квестах та  цікавих іграх, подивились чудову лялькову виставу «Різдвяна подорож», отримали новорічні подарунки.

Батьки дітей та працівники КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради  щиро дякують за чудову атмосферу, гарний настрій та подаровану радість дітям, за вашу увагу, любов і турботу.

Фото без описуФото без опису

Наталія Гальченко, фахівець з фізичної реабілітації КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради