2 грудня відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства

Сьогодні, 2 грудня, в у приміщенні Брусилівської  районної філії Житомирського обласного центру зайнятості, відбулася зустріч працівників відділу соціального захисту населення Брусилівської селищної ради з жителями громади, які шукають роботу. Захід відбувся в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», оскільки 2 грудня відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства.

Червоний Хрест допомагає

100 сімей, які мають статус внутрішньо переміщених та проживають на території Брусилівської селищної ради,  отримали вагому підтримку від Житомирської міської Організації товариства Червоного Хреста України. Це великий набір продовольчих товарів, засобів гігієни та медичного призначення. Відрадно, що в числі отримувачів була чимала кількість людей з інвалідністю. Їх з особливою турботою і теплом працівники КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради та представник  організації ТЧХУ зустріли в приміщенні селищного будинку культури, вручили благодійну допомогу та привітали з Міжнародним днем людей з інвалідністю.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя несе дана глобальна проблема.

Зустріч з внутрішньо переміщеними особами

30 листопада 2022 року в Хабі ВПО на базі Брусилівської центральної універсальної публічної бібліотеки ім. Г.М. Ткаченка відбулася зустріч представників громади із внутрішньо переміщеними особами, на якій висвітлювались теми культури і побуту Брусилівщини, роботи сімейних лікарів та спеціалістів центру зайнятості з даною категорією населення. На зібранні були присутні 22 сім’ї внутрішньо переміщених осіб з дітьми, людей похилого віку та особи з інвалідністю.

ЗБЕРІГАННЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ З ДОТРИМАННЯМ ТЕМПЕРАТУРНИХ РЕЖИМІВ У РАЗІ ВИМКНЕННЯ СВІТЛА

На сьогоднішній день на території України введені віялові відключення систем електропостачання, що може суттєво вплинути на безпечність та якість харчових продуктів в процесі їх виробництва, обігу, зберігання та/або реалізації.