Громади Житомирщини віднині не можуть напряму фінансово допомагати іншим громадам

Таке обмеження для перерахування коштів на відбудову постраждалих територій напряму між громадами міститься у Постанові Кабміну від 27.09.22 №1083 “Про внесення зміни до пункту 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 р. № 252”.   Ця Постанова зобов’язує громади погоджувати з Міністерством фінансів України всі свої рішення про надання фінансової допомоги іншим селам, селищам, містечкам та містам.

«Прихисток» оновлюється: з 1 жовтня Уряд розширює можливості розселення ВПО

30 вересня 2022 року на своєму засіданні Уряд схвалив постанову, згідно з якою з 1 жовтня збільшується розмір компенсації людям, які надали тимчасове житло внутрішнім переселенцям у межах програми «Прихисток».

І знову наші волонтери!!!

Завдяки Волонтерському штабу Житомира, навчальні заклади на території Брусисилівської селищної територіальної громади отримали допомогу у вигляді засобів гігієни: рідке мило, серветки вологі та дезинфектори.

БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ В ЯСТРУБЕНЦІ

30 вересня у Яструбеньківському Будинку культури відбувся благодійний концерт за участю народного вокального гурту "Дзвін" Приворотського сільського Будинку культури.