ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ КОЛОДЯЗІВ!!!

З урахуванням ймовірності виникнення надзвичайних ситуацій на території України через диверсії на підприємствах критичної інфраструктури України, їх руйнування в ході військової агресії Російської Федерації та з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, зокрема щодо запобігання виникнення інфекційних захворювань пов’язаних з водних шляхом, нагадуємо про необхідність проведення основних профілактичних заходів при облаштуванні та утриманні джерел децентралізованого постачання (колодязів, каптажів, бюветів).

Лікарня в Житомирській області з перших днів війни рятувала поранених бійців, а зараз готова приймати постраждалих з Київщини

Лінія вогню відкотилася від кордонів Житомирщини, але відлуння запеклих боїв ще живе у стінах Брусилівської лікарні, яка стала одним з медичних форпостів цієї війни на Житомирщині.

ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України розпочинають багатоцільову програму грошової допомоги для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки.

Додаткові виплати мають посилити державні програми, започатковані Урядом України

Дякуємо за нову карету швидкої допомоги

Приємно, що у такий складний для нашої держави час увесь світ, підтримуючи прагнення України до перемоги у війні над цинічним агресором, подає нам руку допомоги. Так, у рамках співпраці гуманітарного штабу Житомирської районної військової адміністрації і Республіки Польща на потреби КНП «Брусилівська лікарня» було доправлено карету швидкої допомоги марки Peugeot y boxer.