Дякуємо за нову карету швидкої допомоги

Дата: 05.04.2022 10:58

Приємно, що у такий складний для нашої держави час увесь світ, підтримуючи прагнення України до перемоги у війні над цинічним агресором, подає нам руку допомоги. Так, у рамках співпраці гуманітарного штабу Житомирської районної військової адміністрації і Республіки Польща на потреби КНП «Брусилівська лікарня» було доправлено карету швидкої допомоги марки Peugeot y boxer.

Сьогодні під час урочистої церемонії передання автівки цьому медичному закладу керівник Житомирської районної військової адміністрації Олександр Хомич, Брусилівський селищний голова Володимир Габенець, головний лікар Брусилівської лікарні Сергій Хабаза висловили щиру вдячність благодійнику із Польщі Себастьяну Ковальчуку за такий вагомий подарунок.

КНП «Брусилівська лікарня» - перший у Житомирському районі медичний заклад, який прийняв на лікування поранених українських бійців, тож новий сучасний автомобіль стане надійним помічником для лікарів у порятунку людських життів.

Джерело інформації: Житомирська районна державна адміністрація