Готуємось до зимівлі

В рамках підготовки  та проведення заходів до осінньо-зимового опалювального періоду КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради готує приміщення, що перебувають на балансі установи, передусім місце компактного поселення внутрішньо переміщених осіб. Впродовж липня здійснено ремонт частини даху у приміщенні, проводиться благоустрій території, фарбування огорожі, наводиться лад в котельні та біля неї. Днями буде встановлено електроплити, надані установі в рамках співпраці з ГО «Право на захист». Колектив служби надання соціальних послуг в умовах цілодобового постійного/тимчасового проживання/перебування КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради, яку очолює Андрій Кушнір, за вагомої підтримки керівництва та депутатів селищної ради, робить все можливе, аби внутрішньо переміщені особи із зони бойових дій, ті, хто на собі відчув російську агресію, мали надійний прихисток.

Покладання квітів з нагоди Дня Державності України у Брусилові

Сьогодні, 28 липня, українці вдруге відзначають День державності. У цього свята ще зовсім коротка історія, однак зараз воно набуло особливого значення. Повномасштабна війна Росії змусила нас зрозуміти існування Української державності як існування власного життя, як надію на щасливе майбутнє дітей, надію на свободу і мир серед вільних та мирних народів Європи.    Сьогодні в Брусилові, з нагоди свята відбулося покладання квітів за участі Брусилівського селищного голови Володимира Габенця, заступника Брусилівського селищного голови Світлани Приходько, старости Брусилівської селищної ради Ніни Рафальської та кервників установ та закладів культури.

30 липня — Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Всесвітній день протидії торгівлі людьми був започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми, привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

Анкета-опитувальник "Потреби внутрішньо переміщених осіб на території Брусилівської селищної територіальної громади"

У зв’язку із російською збройною агресією понад 11 млн українців були вимушені покинути місця свого постійного проживання, переселитися в безпечніші регіони країни або виїхати за кордон. Тому зараз вкрай актуальними є питання щодо соціальної інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у громади їх перебування через усунення перешкод у реалізації їхніх прав і свобод, забезпечення доступу до адміністративних, соціальних, культурних та інших публічних послуг, а також створення умов для розкриття потенціалу і посилення можливостей ВПО у приймаючих територіальних громадах.

Деякі правові аспекти добросусідства

Досить поширеними є ситуації, коли власники або користувачі суміжних земельних ділянок не можуть дійти згоди щодо спільної межі. Це нерідко стає причиною сусідських конфліктів, психологічної напруги, а також ускладнень під час використання земельних ділянок.

Звертаємо вашу увагу на випадки шахрайства на темі грошової допомоги!

В популярних месенджерах та соцмережах розповсюджуються шахрайські публікації із пропозиціями отримати соціальні виплати для українців. Зокрема – нібито від ВПП ООН та інших міжнародних організацій.