14-16 березня,  старости Брусилівської селищної ради : Катерина Аврамчук, Юлія Каменчук та Аліна Святнюк пройшли курс навчання для старост територіальних громад в рамках проєкту Інституту Політичної Освіти "Посилення місцевої демократії" за сприяння Національного Фонду підтримки демократії.

Живе спілкування з викладачами , з колегами, нові знання, нові знайомства та чудова атмосфера. Безцінний обмін досвідом з колегами, старостами, які приїхали з різних куточків України!

Програмам навчання:

Основні зміни в земельному законодавстві під час воєнного стану.

Передача земель комунальної власності сільськогосподарського призначення під час воєнного стану.

Енергобезпека та енергоефективність у громадах.

Стабілізація психологічного стану керівної ланки громади в умовах воєнного стану.

Нотаріальні дії  у місцевому самоврядуванні

Особливості роботи старост в умовах воєнного стану

Роль старости у розробці, просуванні та ухваленні рішень місцевою радою

та її виконавчим комітетом.

Дякуємо організаторам та спонсорам навчання для  старост територіальних громад.

Старости повернулися з новими знаннями та сповнені енергії, щоб і далі  працювати задля розвитку нашої  громади!