Фото без опису  Брусилівське  відділення  Житомирського  РВ «ЖОЦКПХ МОЗУ»   інформує   про  епідситуацію  за  звітний  (V)   тиждень  по захворюваності  на  ГРВІ  та  заходи, що  запроваджені  з метою   попередження  поширення  інфекції.  Прийнято  до  виконання  рішення  комісії  ТЕБ та НС №1  від  25.01. 2024 та  комплексний  план  проведення  організаційних профілактичних та проти епідемічних заходів  між епідемічний  період та під час  епідемічного сезону  захворюваності на грип та ГРВІ серед населення  територіальних  громад  Житомирського району .

Станом на 01.02.2024р. за  тиждень зареєстровано 179  випадків ГРВІ, показник  1217,7 на 100000 тисяч населення проти  111 випадків за попередній тиждень, відбувся ріст на 61,3%.

Серед дітей  захворюваність  зросла на 40,3%, при цьому  частіше  хворіли діти від 5 до 14 років (60% від в сих дітей).

В зв`язку з чим встановлено  моніторинг за захворюваностю  дітей в НВЗ по Брусилівській  ОТГ.

Введено обмежувальні заходи, а саме  переведено  на дистанційне  навчання два заклади, де захворюваність перевищує  20%  від всіх дітей, в т.ч. Хомутецьку  гімназію  I-III ступеня  та  2,4,5,7, класи  Водотийської  гімназії  з 01.02.2024р.  В закладах  задіяні  Нефармацевтичні    заходи  для зменшення ризику  та впливу  епідемії   грипу   та ГРВІ.