Завершилася навчальна програма «Лідери здоров'я громад», в межах якої учасники з 16-ти громад України навчилися розробляти та втілювати ініціативи для покращення здоров'я мешканців своїх громад. У межах програми учасники занурилися в теми громадського здоров'я, навчилися управляти проєктами та мислити стратегічно, зрозуміло й ефективно комунікувати та вести переговори, розробляти послуги для покращення психічного здоров'я.

У навчанні взяли участь представники органів місцевого самоврядування, місцевої влади, соціальної сфери, освіти, медичних закладів, обласних департаментів охорони здоров’я, обласних центрів контролю та профілактики хвороб, громадських організацій пілотних областей та громад проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я». Серед них Вінницька, Житомирська, Чернігівська, Одеська, Івано-Франківська, Тернопільська, Чернівецька, Київська області. З Житомирської області три учасники: заступник начальника управління начальник відділу Департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної військової адміністрації Васянович А.О., медичний директор КНП «Овруцький Центр ПМСД»  Колбовська Т.В. фахівець з фізичної реабілітації КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради Наталія Гальченко.

Програму реалізували агенція One Health у співпраці з Центром розвитку громадського здоров’я Українського католицького університету та Бізнес-школою УКУ (LvBS) завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в межах проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт.

Наталія ГАЛЬЧЕНКО, фахівець з фізичної реабілітації