Швидко, оперативно та вчасно надійшла гуманітарна допомога від обласної організації Товариства Червоного Хреста України десятьом внутрішньо переміщеним особам, які прибули у серпні цього року до Брусилівської селищної територіальної громади з підтоплених населених пунктів Херсонщини та з Донецької області. Спеціалісти з гуманітарної допомоги цього формування Юрій Богдан та Ігор Рудковський вручили людям, які потерпіли від бойових дій, російської агресії, залишились без даху над головою, особистих речей, необхідну допомогу. Це, зокрема, ліжка розкладні, ковдри, подушки, постільна білизна, рушники, засоби гігієни та продукти харчування. Щиро дякуємо обласній організації ТЧХУ в особі її керівника Олександра Богдана за тісну співпрацю і готовність вчасно прийти на допомогу тим, хто так потребує  нашої підтримки, доброго слова.

Тетяна Курган, керівник служби соціальних послуг

за місцем проживання/перебування КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради