Турбота про здоров’я жителів громади ­ - одне з головних пріоритетів Брусилівської селищної ради.

У Брусилівській громаді з’явився  новий автомобіль в медицині. Це результат злагодженої роботи керівництва Брусилівської селищної ради з благодійними фондами та організаціями.

У якості гуманітарної допомоги в рамках проєкту ЮНІСЕФ та ДУ « Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України»  КНП Центр Первинної медико-санітарної допомоги Брусилівської селищної ради  отримав автомобіль. Ця допомога істотно покращить роботу лікарів первинної ланки спрямовану для дітей громади віком до 3-х років в напрямку профілактичного спостереження та здорового розвитку дитини.

Медичний персонал  висловлює щиру подяку ЮНІСЕФ та ДУ « Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України», за вагомий внесок в розвиток медицини громади.

Також хочемо подякувати Брусилівському селищному голові Володимиру Габенцю та колективу Брусилівської селищної ради за постійну підтримку медичних працівників та сприянню в зміцненні здоровя жителів  громади.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги.

Брусилівський Центр ПМСД