Великдень — велике Християнське свято на всій Землі. Кожен народ, кожна нація відзначає це свято по-різному. Це початок чогось нового і чистого.

Пасха для дітей – це перш за все, знайомство з історією, традиціями та звичаями українського народу. Малюки отримують величезне задоволення від того, що вони можуть теж приймати участь і вносити свою краплинку турботи та краси в підготовку до цього свята. Тому педагоги та вихованці закладів дошкільної освіти Брусилівської селищної ради долучилися до відзначання Великоднього свята.

Дітлахи не лише дізналися багато про Великдень, але й брали участь у музичних композиціях, співали пісні, водили весняні хороводи, танцювали, грали в народні ігри, розважалися та жартували. В кінці свята всі дошкільнята отримали смачні подарунки.