Фото без опису   17 квітня в приміщенні  Брусилівського  будинку культури відбулися заплановані громадські слухання, відповідно до поданих звернень від ініціативних груп та громадських обговорень, щодо перейменування вулиць в смт.Брусилів :вулиці  Лермотова на вулицю Захисників України, вулицю Пушкіна на вулицю Махнівка   та провулку Пушкіна на провулок Махнівський.  Також було внесено питання, щодо найменування майдану  в смт. Брусилів розташованого біля автобусної станції – Майдан Захисників України. Головою громадських слухань було обрано Грицанюка Руслана Вікторовича.  Також були присутні: голова Брусилівської селищної ради Володимир Васильович  Габенець, заступник Брусилівського селищного голови Приходько  Світлана Василівна, старости Брусилівської селищної  ради: Святнюк Аліна Валеріївна та Рафальська Ніна Анатоліївна.  Одноголосно було підтримано вищевказані пропозиції, щодо перейменування даних вулиць та найменування майдану в смт.Брусилів.  Протокол громадських слухань та список реєстрації учасників  громадських слухань буде передано на затвердження чергової сесії Брусилівської селищної ради.

Щиро дякуємо за активну участь  та небайдужість всім учасникам громадських слухань.

Аліна СВЯТНЮК, староста Карабачинського старостинського округу