Відповідно до розпорядження селищного голови від 25.01.2023 № 12, враховуючи пропозицію старости селищної ради на території Карабачинського старостинського округу Святнюк А.В. щодо перейменування вулиці Центральної в с.Карабачин   на вулицю Омельченка Олександра та звернення  з ініціативою  щодо проведення  громадських слухань від 10.01.2023, з метою врахування громадських інтересів жителів населеного пункту щодо перейменування  вулиці Центральної в с. Карабачин Житомирського району Житомирської області ОГОЛОШУЄТЬСЯ  проведення громадських слухань щодо перейменування  вулиці Центральної в с.Карабачин Житомирського району Житомирської області.

Фото без опису

Відповідальною за організацію проведення громадських слухань від імені Брусилівської селищної ради визначено старосту  селищної ради на території Карабачинського старостинського округу Святнюк Аліну Валеріївну. Адреса: вул. Шевченка, 1 с. Карабачин, Житомирського району Житомирської області. Електронна адреса alinasvyatnuk@gmail.com, Контактний телефон 0971117329.

Пропозиції, зауваження та  рекомендації щодо перейменування  вулиці Центральної в с.Карабачин приймаються від жителів  с.Карабачин  в усній , письмовій та електронній формі до 18.00 год. 25 березня 2023 року.

Датою та місцем проведення громадських слухань ( зустріч з мешканцями) визначити  23 березня 2022 року о 12:00 год. в адміністративному приміщенні селищної ради за адресою: вул. Шевченка,1 с.Карабачин.

        На громадські слухання запрошуються  жителі села Карабачин, депутати селищної ради , представники  громадських організацій,  керівники   підприємств, установ, організацій. 

 

 

  Володимир ГАБЕНЕЦЬ, селищний голова