Відповідно до листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 06 лютого 2023 року № 11.1.3-21/2720 надійшло інформаційне повідомлення, отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 26 січня 2023 року № 2023.0628, стосовно виявлення перевищення занадто високого вмісту барвника E 124 (Понсо 4 R) в концентрованому напої, що експортувався з Франції (виробник: GEORGES MONIN, France) до України (одержувач: ТзОВ «ПРОБАР», провулок Індустріальний, 23, м. Київ).

У разі виявлення вказаного вантажу в обігу, оператори ринку зобов’язані звернутися до структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, на території яких зареєстрована потужність, або безпосередньо до Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Житомирське

районне управління