БРУСИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від  23.01.2023                                                                                     №  10

Про заходи щодо забезпечення

доступу до публічної інформації

Керуючись ст. ст. 42, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»:

1.Затвердити :

1. Порядок складення та подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Брусилівська селищна рада.
    2. Форму для подання запитів на інформацію, розпорядником якої є Брусилівська селищна рада.

2. Визначити Панасюк Ірину Петрівну -  головного спеціаліста загального відділу Брусилівської селищної ради  відповідальною особою з питань запитів на інформацію, яка організовує в установленому порядку доступ до публічної інформації, відповідає за розгляд, опрацювання, облік, систематизацію та надання відповідей на запити на інформацію, що надходять до селищної ради, а також надає консультації під час оформлення таких запитів.

3. Визначити спеціальне місце для роботи запитувачів з документами – кабінет загального відділу селищної ради для роботи із документами, що містять публічну інформацію, їх копіями.

4. Керівникам структурних підрозділів селищної ради забезпечити неухильне дотримання працівниками Закону України «Про доступ до публічної інформації» в частині:

4.1. надання своєчасної, повної і достовірної інформації на запити про надання публічної інформації.

4.2. систематичного та оперативного оприлюднення і оновлення інформації про діяльність селищної ради на офіційному веб – сайті Брусилівської селищної ради.

5. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження селищного голови від 21.04.2017 року №52 «Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації».

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                  Володимир ГАБЕНЕЦЬ