Компенсація витрат власникам житла, які тимчасово безоплатно розмістили внутрішньо переміщених осіб

Дата: 21.10.2022 13:49

Повідомляємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.09.2022 р. № 1094 виплачується компенсація витрат власникам житла, які тимчасово безоплатно розмістили у внутрішньо переміщених осіб, у власному житловому приміщенні, які перемістилися з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, території територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій,  або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), перелік яких затверджується Мінреінтеграції за погодженням з Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних, Київської міської військових адміністрацій та осіб, житло яких зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження, щодо якого подано документальне підтвердження від органів місцевого самоврядування факту пошкодження/знищення нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації.

Марія Шарамко, начальник відділу