Тренінг «Надання послуг з протидії та запобігання домашнього насильства та насильства за ознакою статі»

Дата: 21.10.2022 13:38

20 жовтня 2022 року ГО «Жіночий інформаційно-консультативний центр» за підтримки КУ "Центр надання соціальних послуг" Брусилівської селищної ради провели тренінг «Надання послуг з протидії та запобігання домашнього насильства та насильства за ознакою статі». Даний захід був проведений у приміщенні Брусилівської селищної ради та на території Ставищанського старостинського округу, в якому взяли участь більше 100 жінок (більша частина яких із числа внутрішньо переміщених осіб).

Висловлюємо щиру подяку керівниці Громадської організації Ірині БАБЕНКО, виконуючій директорці, консультантці Марії КЛИМЧУК та тренерці Людмилі КУЛІК за надану інформацію і проведені психологічні техніки. Також всі учасниці отримали «пакети гідності» – набори гігєнічних засобів.

Валентина МАЗУРЕНКО, Директор КУ "Центр надання соціальних послуг" Брусилівської селищної ради