Безоплатне забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Дата: 30.09.2022 09:23

Відділ соціального захисту населення Брусилівської селищної ради повідомляє, що ТОВ «Нова Надія» Аптека № 13, (вул.Митрополита Іларіона,31), смт Брусилів, продовжує безоплатне забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

КНП «Брусилівська лікарня» проводить безоплатне позачергове та пільгове першочергове зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних матеріалів та прирівняних по вартості до них, що визначаються Міністерством охорони здоров’я України) громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Зазначимо, що пільги на безплатне придбання ліків за рецептами лікарів та позачергове (першочергове) зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них, що визначається Міністерством охорони здоров’я України) надаються постраждалим громадянам відповідно до статей 20, 21, 22, 24, 30 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.