23 вересня 2022 року відбулося засідання Координаційної ради

Дата: 30.09.2022 09:21

23 вересня 2022 року відбулося засідання Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми на території Брусилівської територіальної громади. Під час засідання були розглянуті питання, що стосуються організації надання соціальних послуг по зареєстрованих фактах домашнього насильства та насильства за ознакою статі на території нашої громади; посилення взаємодії між суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі; про основні напрямки реалізації заходів протидії насильству; проведення роз’яснювальної роботи з дітьми та підлітками в навчальних закладах, враховуючи реалії та нові виклики сьогодення.