Гуманітарна допомога від  ООН  UNICEF

Дата: 23.09.2022 16:07

В цей нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та допомоги, стає важливим знайти людей, які здатні приймати чужі проблеми. Тож КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради 21 вересня 2022 року отримала чергову гуманітарну допомогу від  ООН UNICEF, яку передала Громадська організація «Неурядова організація «Ін Тач Юкрейн Фундейшн»  в особі голови правління Наталії Бойко та фізичної особи Олега Рябоя. Гуманітарна допомога  у вигляді:  групових наборів для дозвілля та психологічної підтримки дітей та батьків, миючі засоби та підгузники дитячі. Допомога буде спрямована  для потреб внутрішньо переміщених осіб та сімей, які опинились в складних життєвих ситуаціях.

Дуже приємно жити і працювати з людьми, які не стоять осторонь проблем простих людей.

Наталія ГАЛЬЧЕНКО, фахівець з фізичної реабілітації