Відновив роботу "Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення Міністерства охорони здоров'я України"

Дата: 23.09.2022 12:15

Доводимо до Вашого відома, що "Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення Міністерства охорони здоров'я України" відновив роботу з 06.06.2022 року. У першу чергу заклад надає допомогу дітям та дорослим постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітям учасників бойових дій, мешканцям звільнених від окупації населених пунктів та біженцям з тимчасово окупованих територій та територій, де ведуться активні бойові дії.

За детальною інформацією можна звертатися за телефонами: 044-205-06-07044-205-06-13044-205-06-18044-205-06-19;

сайт закладу: https://usdrzn.group.ws/;

e-mail: [email protected].

Анна САВИЦЬКА, керівник служби соціальної роботи