Фото без опису В ногу з часом. Тільки так в умовах воєнного стану в Україні працює служба соціальної роботи Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради. Працівники служби здійснюють інноваційні підходи в роботі, спрямованої на допомогу системи соціальної підтримки населення. В рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини, який передбачає ряд вебінарів щодо роботи з внутрішньо переміщеними особами. А це аналіз кейсів, алгоритми подолання тривоги, налагодження контактів з внутрішньо переміщеними особами, специфіка роботи з ВПО в різних закладах. Працівники установи завдячують за надану можливість долучитись до таких інноваційних заходів.

Анна Савицька, керівник служби соціальної роботи

КУ «Центр надання соціальних послуг»

Брусилівської селищної ради