08.09.2022 року відбулася зустріч представників «Жіночого інформаційно-консультативного центру» зі старостами селищної ради, працівниками центру надання адміністративних послуг Брусилівської селищної ради, відділу соціального захисту населення, КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради з питань інформаційних заходів та надання гуманітарної допомоги жінкам та дівчаткам як жителям громади так внутрішньо переміщеним особам.

Зустріч відбулася у рамках проекту «Жіночого інформаційно-консультативного центру» за підтримки Міжнародного медичного корпусу, який вже розпочинається з вересня 2022 року.

Протягом вересня-жовтня планується провести на території населених пунктів громади інформаційні заходи з питань запобігання сексуальному насильству, домашньому насильству та гендерно-зумовленому насильству; заплановані виїзди мобільної команди центру для надання психологічної підтримки як індивідуально, так і у роботі з групою.

Інформаційна лінії для повідомлень про гендерно-психологічну підтримку внутрішньо переміщеним особам: 0674573838.

Інформаційна лінія підтримки правовою допомогою внутрішньо переміщеним особам: 0964565556.

Марія ШАРАМКО, начальник відділу