Фото без опису  Вже вдруге  впродовж дії воєнного стану в Україні представники Міжнародної благодійної організації Люмос (Lumos) здійснили робочий візит до Брусилівської селищної ради для надання підтримки внутрішньо переміщеним особам та іншим сім’ям з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах. Одним з напрямків діяльності цього формування якраз і є благодійна підтримка таких осіб/сімей. Так у  червні цього року її отримали  252 дитини, з яких  133 дитини з багатодітних сімей, 66-внутрішньо переміщених, 18 дітей з інвалідністю, 29 дітей- сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які виховуються в  сім’ях опікунів та дитячому будинку сімейного типу, 6 дітей-вихованців закладів інституційного догляду, які під час дії воєнного стану перебували у біологічних сім’ях.

Цього разу консультанти МБО «Люмос» Юрій Пінчук, Сергій Грищенко, Володимир Комар відвідали шість сімей з дітьми, вручили продуктові набори, провели інтерв’ювання. Допомогу отримали внутрішньо переміщені сім’ї із Запорізької та Донецької областей, а також багатодітні сім’ї та дві сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.

Співпрацю із  Міжнародною благодійною організацією Люмос (Lumos) буде продовжено і надалі.

Наталія Гальченко, фахівець з фізичної реабілітації КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради