Дякуємо за допомогу

Дата: 31.03.2022 15:07

Брусилівська громада щиро дякує за надану гуманітарну допомогу Благодійному фонду BGV (англійською – BGV Charity Fund), який створений для організації допомоги Україні під час війни та відбудови країни після перемоги. Ця допомога – продукти харчування та предмети першої необхідності – надається виключно внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживають на території Брусилівщини, та тим, хто прибув у нашу громаду та прийняв рішення шукати місце проживання за її межами.

Нашу щиру подяку адресуємо народному депутату Арсенію Пушкаренку, голові Поліського округу ДЕІ Євгенію Медведовському, раднику голови Житомирської ОВА Михайлу Ромасю за сприяння у наданні такої необхідної допомоги для Брусилівщини.

Брусилівський селищний голова  Володимир Габенець