Земельна реформа триває

Дата: 03.08.2021 10:03

Земельна реформа триває. Після відкриття ринку землі у власників та користувачів земельних ділянок виникло ще більше правових запитань.

Саме тому надзвичайно важливо забезпечити українським громадянам надання якісної правової допомоги. А для спрощення доступу до правової інформації, консультації чи роз’яснення мешканцям віддалених населених пунктів, представники системи БПД Житомирщини практикують виїзні прийоми громадян.

2 серпня директор Житомирського місцевого центру з надання БВПД Олександр Коваль та начальник Брусилівського бюро правової допомоги Юрій Ободзінський відвідали старостат села Морозівка Брусилівської селищної ради.

Після консультування мешканців та працівників громади з питань земельного, спадкового, трудового та сімейного права вони прочитали присутнім лекцію на тему «Приватні інвестиції в сільське господарство». А після заходу відповіли на індивідуальні запитання бажаючих щодо земельних правовідносин, надавши тематичний роздатковий матеріал. Найчастіше клієнти зверталися з питань приватизації земельних ділянок, користування ними (договір оренди, сервітуту), а також оформлення документів на земельну ділянку.