ПРАЦЮЙ БЕЗПЕЧНО

Дата: 02.08.2021 09:43

Брусилівська районна філія Житомирського ОЦЗ, 30 липня у Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, долучилася до інформаційної кампанії #ПРАЦЮЙ БЕЗПЕЧНО. В цей день проведено семінар «Ризики нелегальної трудової міграції» та інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості для 13 безробітних. Проект #ПРАЦЮЙ БЕЗПЕЧНО дає відповіді на дуже актуальні питання для тих, хто шукає роботу в Україні та за кордоном:

• які кроки необхідно зробити для  безпечного працевлаштування в іншій країні?
  • як не потрапити в руки шахраїв при пошуку роботи та укладанні трудових угод в Україні?
  • що робити, коли ви, ваші родичі чи знайомі опинилися в небезпеці потрапити в трудове рабство чи постраждали від торгівлі людьми?

Фахівці служби зайнятості Людмила Левківська та бюро правової допомоги Юрій Ободзінський донесли до учасників заходів інформацію про актуальну базу вакансій місцевих роботодавців, правила здорового глузду при працевлаштуванні в Україні та за кордоном, інформацію щодо законодавства в сфері протидії людьми та захисту своїх прав, наслідки нелегальної трудової міграції та переваги легального працевлаштування.