Житомирська область, Житомирський район

Відзначення багатодітних жінок області, які отримали почесне звання «Мати-героїня», та переможців обласного конкурсу до Дня матері «Я люблю тебе, мамо!»

Дата: 06.07.2021 09:25

02 липня 2021 року, у Житомирській обласній філармонії імені С.Ріхтера відбулися урочистості з нагоди відзначення багатодітних жінок області, які отримали почесне звання «Мати-героїня», та переможців обласного конкурсу до Дня матері «Я люблю тебе, мамо!».

За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку Указом Президента України Володимира Зеленського відзначено 50 жінок Житомирщини, з них троє жінок нашої громади.

Державну нагороду − почесне звання «Мати-героїня» −  отримали Людмила Іваненко, мати п’яти дітей, жителька села Покришів ,  Вільчинська Олеся, мати семи дітей, жителька села Соловіївка, Поцелуєва Світлана, мати п’яти дітей, жителька села Карабачин.

Почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

«Мені безумовно тепло від цих поглядів та сердець наповнених любов’ю до своїх дітей. Бути матір’ю – почесно, і водночас це велика відповідальність. Ви не побоялися цієї відповідальності. Адже ви як ніхто знаєте, що недостатньо лише народити дитину, її необхідно виховати доброю, чуйною, порядною людиною, дати їй належну освіту і допомогти знайти своє місце у житті», – сказав Віталій Бунечко.

Голова ОДА вручив матерям Житомирщини почесні нагороди та висловив слова щирої вдячності за виховання дітей.

Керівництво Житомирської облдержадміністрації також відзначило переможців онлайн-конкурсу «Я люблю тебе, мамо!» у номінаціях: відео, малюнок, фото та поробки.

Від Брусилівської територіальної громади  в номінації «Відео» було відзначено :

• вихованців ДБСТ Водотиївського ліцею Брусилівської селищної ради, відео «Наша мама найкраща»;
  • Жиліну Ренату, ученицю Ставищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вірш «Найдобріша, найкраща матуся!»
  • Лабунську Софію, ученицю Ставищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, відео «Любій матусі».

В номінації «Фото» - відзначено Невмержицького Олександра, учня Ставищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.