У партнерстві з фахівцями Пенсійного Фонду

Дата: 05.07.2021 13:07

2 липня 2021 року відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості. Як зазвичай, на таких заходах фахівці Брусилівської районної філії знайомлять учасників із сучасними соціальними послугами служби зайнятості: послугами з пошуку постійної чи тимчасової роботи, виплатою допомоги по безробіттю, профорієнтаційними послугами, пропозицією професійного навчання та громадських робіт, сприянням у відкритті власної справи тощо. Пропонують використовувати при пошуку роботи сучасні електронні сервіси «Електронний кабінет шукача роботи», «Платформу профорієнтації та розвитку кар’єри», «Моя професія - консультаційна мережа», а також сервіс «Електронна черга». Звертають особливу увагу на офіційну легальну зайнятість. В цьому питанні партнерами є фахівці Пенсійного Фонду. Так, Тетяна Волинець, завідувач сектору обслуговування громадян прийняла участь у семінарі та акцентувала увагу на актуальності на даний час питання щодо офіційної зайнятості населення. Також Тетяна Володимирівна пропонувала зареєструватися на WEB - порталі Пенсійного Фонду України, що дасть можливість отримувати інформацію про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески, починаючи з 2000 року; формувати запити на попередню підготовку документів; записуватись на прийом до фахівців Фонду, не виходячи з дому тощо.

Л. Левківська, провідний фахівець з профорієнтації