Житомирська область, Житомирський район

Дата: 17.05.2021 16:23

В Брусилівському селищному Будинку культури  стартував фестиваль народної  творчості  «Родинні скарби Брусилівщини».

Метою фестивалю є відродження та популяризація культурних і моральних цінностей сім’ї, розвиток народної творчості, виявлення і підтримка творчих родин нашої громади, виховання художнього смаку та підвищення престижу української національної культури. Організатором  фестивалю «Родинні скарби Брусилівщини», який проходитиме з дотриманням карантинних вимог,  є відділ культури, туризму та діяльності   засобів масової інформації Брусилівської селищної ради та селищний Будинок культури.   Розпочали  фестиваль  родинної  творчості   родина Литвинчук (Скочищенський  сільський  клуб ) та  родина Слободенюк (Водотиївський сільський  Будинок  культури). З відкриттям фестивалю учасників та глядачів привітала  начальник відділу  культури, туризму та діяльності   засобів масової  інформації селищної ради Лариса Філоненко. Відповідно до Положення у  фестивалі представлятимуть свою творчість родинні колективи Брусилівщини в номінаціях «Вокальний колектив», «Хореографія»,  «Музичне мистецтво», «Театральний жанр» та «Декоративно- прикладне мистецтво».