День матері в Долинівці

Дата: 17.05.2021 10:40

Одне з найсвітліших і найрадісніших весняних свят – це День матері. Воно присвячене найріднішій і найблищій людині, котра дала життя своїй дитині. Пройшли урочистості до цього дня і у селі Долинівка. На святковій зустрічі вдячним словом вшановувались мами, жінки-трудівниці. Були також присутні матері, чиї сини боронили землю нашої держави від російського агресора. Ця неоголошена війна забрала життя не одного Героя, серед них і односельчанин Даніїл Кірілов. Щирі слова вдячності адресувалися мамі Даніїла – Валентині Костянтинівні. Дякували на святі мамам за синів, які також боронили мир на сході нашої держави в зоні АТО- Ніні Ткачук, Любові Блинді, Наталії Ошевській, Тетяні Литвинко, Валентині Остапенко і Тетяні Шемет. А також учасницею боїв у зоні АТО є наша односельчанка Тетяна Кулібаба. З вітальним словом на святковій зустрічі виступила та вручила подарунки героїням свята представник ТОВ «Долинівське», заступник директора Лідія Василівна Пашинська. Концертну програму підготували аматори народного колективу «Долинянка». Щиро бажаємо всім здоров’я, щастя і радості!

Лідія Басалкевич, директор Долинівського СБК