Житомирська область, Житомирський район

Телефони «гарячих ліній» департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації у лютому

Дата: 05.02.2021 11:00

Наказом директора департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації від 28.01.2021 № 10  затверджено графік участі керівництва департаменту  у прямій телефонній лінії («гаряча лінія» на лютий 2021 року:

16 лютого-Василевська Людмила Василівна, начальник відділу державних соціальних допомог, за телефоном 47-47-84.

18 лютого-Шмаюн Тетяна Михайлівна, начальник відділу сімейної, гендерної політики та по роботі з ОТГ, за телефоном 47-47-57.

24 лютого-Цільора Тетяна Олександрівна, заступник начальника управління-начальник відділу соціально-трудових відносин, зайнятості населення та політики оплати праці, за телефоном 47-47-19

«Гарячі» телефонні лінії проводяться  з 10.00 до 11.30 год.