Фото без опису      З 19 грудня до 19 січня на Брусилівщині тривав онлайн - фестиваль колядок та щедрівок «Чарівні мелодії зимових свят». Усі, хто гортає сторінки соціальної мережі Фейсбук та вебсайту Брусилівської селищної ради мали змогу ознайомитися з виступами аматорських колективів клубних закладів громади та виступами окремих виконавців.

Оскільки були аматори, підтримка переглядів яких набрала велику кількість вподобань (лайків) та репостів,  відділ культури, туризму та діяльності засобів масової інформації вирішив відзначити переможців глядацьких симпатій.

Отож, перше місце наші глядачі віддали народному вокальному ансамблю «Молодички» Йосипівського сільського клубу, друге – народному фольклорно-етнографічному колективу «Здвижаночка» Покришівського сільського Будинку культури та третє – Тетяні Збінській  аматорці Йосипівського сільського клубу. Вслід за лідерами гарну підтримку отримали народний фольклорний колектив «Калина» Брусилівського селищного Будинку культури, народний колектив «Калинонька» Биківського сільського клубу та колектив «Дзвін» Приворотського сільського Будинку культури. Переможці будуть відзначені після закінчення локдауну.

Дякуємо всім, хто взяв участь у фестивалі!