Житомирська область, Житомирський район

Відбулося друге позачергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 16.12.2020 15:50

16.12.2020 року відбулося друге позачергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого скликання. На засіданні були розглянуті наступні питання: про схвалення показників бюджету Брусилівської селищної територіальної громади на 2021 рік та прогнозу на 2022-2023 роки, про затвердження графіку роботи старост Брусилівької селищної ради за територіальною належністю на 2020-2021 роки, про затвердження графіку особистого прийому громадян старостами Брусилівської селищної ради за територіальною належністю на 2020-2021 роки, про перелік об'єктів для відбування громадських робіт та види суспільно-корисних робіт на 2021 рік, про розгляд звернень щодо видалення небезпечних дерев та інші. Всього було розглянуто 10 питань.