Фото без опису Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відбулася чергова четверта  сесія селищної ради 8  скликання  16 грудня 2020 року  о  10 годині в залі засідань селищної  ради. На розгляд сесії селищної ради виносилися наступні питання: про призначення старости на території сіл  Привороття, Романівка, Пилипонка, про призначення старости на території сіл Морозівка, Малинівка, про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 25.11.2020 № 24 «Про утворення виконавчого комітету Брусилівської селищної ради, визначення його кількісного та затвердження персонального складу», про затвердження персонального складу Погоджувальної ради, про створення робочої групи з питання формування старостинських округів на території  Брусилівської селищної територіальної громади та інші. Всього було розглянуто 51 питання.