ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ V МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ "SAMOCVITY-ONLINE!

Дата: 15.12.2020 11:09

У листопаді проходив V Міжнародний багатожанровий інтернет-фестиваль-конкурс "Samocvity - Online", в якому взяли участь понад  300  солістів та малих форм (дуети, тріо, квартети) і близько 160  колективів з різних країн Європи.

В номінації «Академічний вокал» 1 місце отримало тріо гурту «Дзвін» Приворотського сільського Будинку культури (керівник Ірина Угніч), а в номінації  «Естрадний вокал» 2 місце отримала Ольга Скуратівська (Брусилівський селищний Будинок культури). Переможці та учасники  отримають цінні нагороди, медалі, дипломи. Перемоги наших земляків ще раз підтверджують, що талант та прагнення творити і працювати не залежить від обставин та ситуацій! Ми вітаємо з перемогою і бажаємо всім здоров'я, терпіння, творчих злетів та наснаги!