Фото без опису  9 грудня 2020 року, відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відбулася позачергова третя сесія селищної ради 8  скликання

На розгляд сесії селищної ради були винесені наступні питання: про припинення діяльності Ставищенської сільської ради Брусилівського району Житомирської області, про внесення змін до статутних документів та структури КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради, про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 25.11.2020 № 12, про затвердження Положень окремих структурних  підрозділів Брусилівської селищної ради, про затвердження зведених кошторисних розрахунків з поточного ремонту дорожнього покриття.