ПЕРШІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

П О С Т А Н О В А

смт Брусилів

17 год. 50 хв.

11 листопада 2020 року                                                                             №149

Про скликання першої сесії новообраної Брусилівської селищної ради Житомирського району Житомирської області

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія Житомирського  району Житомирської області, діючи в межах повноважень відповідно Виборчого кодексу України, частини першої статті 42, частини четвертої статті 45, частини другої статті 46, частини першої статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови ЦВК від 28 жовтня 2020 року № 433 «Про Роз’яснення щодо порядку реєстрації обраних депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у місті, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів», беручи до уваги постанови Брусилівської селищної територіальної виборчої комісії Житомирського району Житомирської області, керуючись ст. 206 Виборчого кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія Житомирського  району Житомирської області постановляє:

1. Скликати першу сесію новообраної Брусилівської селищної ради Житомирського району Житомирської області восьмого скликання, яка відбудеться 18 листопада 2020 року о 10.00 год. в залі засідань, що розміщений у приміщені Брусилівської селищної ради за адресою: вулиця Небесної Сотні, 2, смт Брусилів, Брусилівський район, Житомирська область.
  2. Створити робочу групу з підготовки пропозицій щодо регламенту роботи першої сесії в такому складі:

Боровий Павло Степанович - Житомирська територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність»;

Сильчук Сергій Володимирович - Житомирська регіональна організація політичної партії «Сила і Честь»;

Приходько Світлана Василівна - Житомирська Обласна організація політичної партії «Слуга Народу»;

Хабаза Сергій Володимирович - Житомирська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;

Бісик Віктор Миколайович – Житомирська регіональна організація політичної партії «Опозиційна Платформа – За Життя»;

Дмитрієва Ліліана Вячеславівна - Житомирська обласна організація політичної партії «За Майбутнє»;

Чмуневич Микола Ілліч - Житомирська обласна організація політичної партії «Пропозиція»;

Захарченко Андрій Васильович - Житомирська обласна організація політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка».

1. Уповноважити голову Брусилівської селищної територіальної виборчої комісії Халак Катерину Василівну на першій сесії новообраної Брусилівської селищної ради Житомирського району Житомирської області восьмого скликання проінформувати раду про підсумки виборів депутатів Брусилівської селищної ради Житомирського  району Житомирської області та Брусилівського селищного голови.
  2. Уповноважити голову Брусилівської селищної територіальної виборчої комісії Халак Катерину Василівну надати Брусилівській селищній раді копії постанов про реєстрацію новообраних депутатів Брусилівської селищної ради Житомирського району Житомирської області та новообраного Брусилівського селищного голови.
  3. Цю постанову оприлюднити шляхом розміщення її на стенді офіційних матеріалів комісії та на офіційному веб-сайті Брусилівської селищної ради.
  4. Зміст даної постанови довести до відома усіх зареєстрованих новообраних депутатів Брусилівської селищної ради Житомирського району Житомирської області восьмого скликання та зареєстрованого новообраного Брусилівського селищного голови.
  5. Контроль за виконанням даної постанови покласти на голову Брусилівської селищної територіальної виборчої комісії Халак К. В.

Голова виборчої комісії                                                                         Халак К. В.

Секретар виборчої комісії                                МП                    Потійчук В. О.