Про подання заяв про відмову від депутатського мандата

Дата: 13.11.2020 11:16

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 жовтня 2020 року

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт. Брусилів

17 год. 45 хв.

11 листопада 2020 року                                                                                  № 148

Про подання заяв про відмову від депутатського мандата.

До Брусилівської селищної територіальної виборчої комісії Житомирської області Житомирського району, у відповідності ч.5 ст. 283 Виборчого кодексу України (далі-ВКУ), надійшли заяви про відмову від депутатського мандата обраним за результатами  місцевих виборів кандидатів у депутати  до Брусилівської селищної ради.

Розглянувши зміст зазначених заяв Брусилівська селищна територіальна виборча комісія прийняла рішення про визнання таких осіб що не набули депутатського мандата, та визнали обраними наступних за черговістю кандидатів у відповідних територіальних та єдиних виборчих списках.

Враховуючи вище вказане та керуючись  ч. 5 ст. 283 ВКУ,- Брусилівська селищна територіальна виборча комісія постановляє:

1.Кандидати які відмовились від депутатського мандата

Цалко Олександр Михайлович – Житомирська обласна організація політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка»

Замогильний Олександр Степанович – Житомирська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Познахор Сергій Сергійович - Житомирська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Радченко Алла Олександрівна – Житомирська територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність».

2.Цю постанову оприлюднити шляхом розміщення її на стенді офіційних матеріалів комісії та на офіційному веб-сайті Брусилівської селищної ради

3.Копію рішення надіслати до Центральної виборчої комісії відповідно до Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200.

Голова виборчої комісії                                                               Халак К. В.

Секретар виборчої комісії                               МП                    Потійчук В. О.