Житомирська область, Житомирський район

Про зміни в складі дільничних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів (зміни в складі дільничних виборчих комісій дільниць №180169, №180184)

Дата: 22.10.2020 11:53

ПЕРШІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

П О С Т А Н О В А

смт. Брусилів

20 год. 05 хв.

20 жовтня 2020 року                                                                                                № 118

Відповідно до статті 34, статті 204 Виборчого кодексу України Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

ПОСТАНОВЛЯЄ:

Внести зміни до складу дільничних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, утворених та сформованих Брусилівською селищною територіальною виборчою комісією Житомирського району Житомирської області.

Зміни в складі дільничних виборчих комісій дільниць №180169, №180184

Припинити достроково повноваження члена комісії:№180169

Василенко Оксана Василівна, 1991 року народження – від Житомирської районної партійної організації «ЗА МАЙБУТНЄ» (у зв'язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб'єктом, за подання якого кандидатуру такого члена було виключено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Олексієнко Тетяна Михайлівна, 1978 року народження, від Житомирської районної партійної організації «ЗА МАЙБУТНЄ».

Припинити достроково повноваження члена комісії:№180184

Чиж Тетяна Вікторівна, 1982 року народження від Житомирської територіальної організації Політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ». ( у зв'язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб'єктом, за подання якого кандидатуру такого члена було виключено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Бліхар Василь Степанович, 1976 року народження від Житомирської територіальної організації  Політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Голова виборчої комісії                                                                          Халак К. В.

Секретар виборчої комісії                                     МП                      Потійчук В. О.