ПЕРШІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

П О С Т А Н О В А

смт Брусилів

19 год 56 хв.

20 жовтня 2020 року                                                                                 № 117

Про  реєстрацію представника місцевої організації партії у територіальній виборчій комісії з правом дорадчого голосу , на перших виборах депутатів, сільських, селищних ,міських голів виборах 25 жовтня 2020 року.

Розглянувши заяву Житомирської обласної  організації партії «ЗА МАЙБУТНЄ» про реєстрацію представника Нікітчина Олексія Анатолійовича, 03 листопада 1967 р.н., відповідно до  ч.3 ст.236 Вибочого кодексу України. Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

Зареєструвати Нікітчина Олексія Анатолійовича,   представником Житомирської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» у Брусилівській селищній територіальній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

Голова комісії                                                                                        Халак К. В.

Секретар комісії                                                                                Потійчук В.О.